Čaga Tekutý Vodný Extrakt

Kód: 8588008838532
€59,70
Skladom (5 ks)
Variant
Možnosti doručenia

Obohaťte svoju rannú rutinu so silným čistým 100% extraktom z Čagy Sibírskej v tekutej forme. Neobsahuje lepok, škrob ani umelé prísady a je ideálny aj pre vegánov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

  

Čaga Sibírska vo Forme Tekutého Extraktu

Tekutý vodný extrakt je 100% prírodný produkt vyrobený čisto z plodníc Čagy Sibírskej. Ide o rýchlu a jednoduchú formu užívania, ktorá neobsahuje alkohol.

 • Prírodný produkt - Čistý 100% extrakt z Čagy Sibírskej bez pridania balastných látok, škrobu, mycélia a ďalśích látok, ktoré v extrakte nemajú čo hladať.
 • Horúcovodná extrakcia - Tradičný spôsob extrakcie účinných zložiek z tejto huby. Horúcovodná extrakcia je považovaná za jednu z najúčinnejších foriem extrakcie Čagy Sibírskej, ktorá prináša jej výhody v najčistejšej a najkoncentrovanejšej forme.
 • Rýchla vstrebatelnosť - Tekutý forma je najprirodzenejšia forma extraktu pre telo s vysokou a rýchlou vstrebatelnosťou účinných látok.
 • Pohodlnosť a jednoduchosť užívania - Užívanie tekutého extraktu je rýchle a jednoduché, stačí si dať pár kvapiek pod jazyk alebo ju pridať do vody, kávy či iného obľúbeného nápoja a Váš deň môže začať.
 • Vhodná pre deti a starších ľudí -  Tekutá forma je vhodná pre deti a starších ľudí, ktorí môžu mať problémy s prehĺtaním kapsúl alebo tabletiek.
 • Príjemná chuť a vôňa - Tekutý vodný extrakt má veľmi jemnú zemitú chuť a vôňu, ktorá robí z bežného užívania príjemný zážitok.
 • Vhodné na cestovanie - Má malé balenie, takže ju môžete nosiť so sebou a užívať ju kdekoľvek a kedykoľvek, čo z nej robí ideálny doplnok pre každého, kto sa chce cítiť stále fit a plný energie aj na cestách.
 • Vhodná pre vegetariánov a vegánov: Extrakt je vyrobený čisto z Čagy Sibírskej neobsahuje žiadne živočíšne zložky.
CHAGA TEKUTÝ VODNÝ
Chaga liquid

Čaga ako Superpotravina

Čaga Sibírska patrí medzi superpotraviny s obsahom viac ako 215 výživných látok a fotochemikálií. Hlavnou zložkou je Betulín a medzi ďalšie zložky patrí polysacharidy ako sú Beta-Glukány, vitamíny C, D, B2, B3, minerály ako draslík, mangán, železo a antioxidanty, vrátane Superoxid Dismutázy (SOD). Taktiež nájdete v Čage látky ako sú Steroly, Saponíny a Melanín.

 

V hodnotení ORAC jasný víťaz.

ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je vedecká metóda pomocou, ktorej možno merať antioxidačné pôsobenie určitých potravín.

ORAC test dokáže zistiť akým spôsobom potravina dokaže pohlcovať 5 hlavných kyslíkových radikálov v ľudskom organizme.

Čím je hodnota ORAC vyššia tým je potravina lepšia vo svojom antioxidačnom pôsobení v tele.

Čaga sa v tomto teste radí na vrchol rebríčku.

 

Čaga hodnota orac

Chaga liquid 01

Výber kvalitnej suroviny je základ

Sústredíme sa na každý detail. Základ tvorí výber správnej suroviny, ktorá je dušou celého produktu.

 • Naša Čaga pochádza z ekologicky čistého prostredia, kde voľne rastie v divočine

 • Získava sa iba z brezových stromov vo veku 15-20 rokov pre maximálny obsah účinných látok

 • Je zbieraná iba ručne pre udržanie zdravia stromov a pre zachovanie trvalých populácií Čagy v prírode

 • Vyberáme len najtvrdšie, najtmavšie a najzrelejšie kúsky pre najväčšiu koncentráciu účinných látok

 • Zdravie je pre nás na prvom mieste a preto je každý kúsok Čagy poctivo kontrolovaný a dôkladne ošetrený.

Proces výroby od zberu až k Vám domov

Pri výrobe našich extraktov sa venujeme každému kroku s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, pretože každý krok má svoj nepostradateľný význam.

 • Zber vo voľnej prírode - Našu Čagu Sibírsku získavame šetrným spôsobom z brezových stromov starých 15 až 20 rokov, ktoré rastú v prírodnom prostredí bez použitia pesticídov a chemických látok.
 • Čistenie - Po zbere sa surová Čaga ošetrí a dôkladne vyčistí. Používame špeciálne technológie, ktoré odstraňujú nečistoty z povrchu Čagy, pričom zároveň zachovávame jej prírodné zloženie a účinnosť.
 • Sušenie - Po dôkladnom čistení Čagu šetrne sušíme pri nízkej teplote, aby sme zachovali všetky cenné zložky, ktoré obsahuje.
 • Extrakcia – Finálna extrakcia zohráva pri výrobe kľúčovú úlohu. S použitím najmodernejších technológií získavame Extrakt, ktorý si zachováva všetky prospešné zložky a vlastnosti Čagy.
 • Laboratórne testy - Následne Čaga prechádza dôkladnými laboratórnymi testami, aby sme vám mohli garantovať jej kvalitu a bezpečnosť. Každá dávka je testovaná a certifikovaná na prítomnosť mikroorganizmov, ťažkých kovov a ostatných nežiaducich látok.
 • Balenie - Finálny produkt je starostlivo zabalený v certifikovanej baliarni potravín s maximálnymi hygienickými požiadavkami a pripravený pre doručenie a užívanie, aby ste si mohli plne vychutnať jeho prírodné zloženie a kvalitu bez obáv.

 

Spracovanie Čagy

Vezmite svoj život do vlastných rúk

Nečakajte, že sa veci zlepšia samé od seba. Vezmite svoj život do vlastných rúk a spravte pre seba to najlepšie, čo môžete.

Porovnanie čaga liqiud

Náš tip: Pre lepšiu vstrebateľnosť účinných látok sa pri užívaní vitálnych húb odporúča zvýšiť príjem Vitamínu C. Odporúčame Vám Lipozomálny vitamín C, ktorého vstrebateľnosť je až 95% oproti bežnej forme vitamínu C ktorá má vstrebateľnosť 7-8%.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uschovávajte v suchu, mimo dosah detí. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 3 rokov. Produkt neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, ľudia so zdravotnými problémami užívanie konzultujú s lekárom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čaga
? Bežná dávka: 3 ml / 3 pipety
? Zvýšená dávka: 4-5 ml
? Balenie: 50 ml / 100ml
? Zloženie: Extrakt z plodince Čagy sibírskej (Inonotus Oliquus)
? Chromogénny komplex: Nie je nižší ako 50%
? Krajina pôvodu: Rusko
? Dátum spotreby: Viď. obal
? Skladovanie: Viď. nápoveda
? Spôsob užívania: vnútorne / vonkajšie použitie
? Laboratórne testované: Áno
? Registrácia: ano

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
V Avatar autora | 29.11.2023
Je to moj najoblubenejší produkt z ich rady. Skvelá komunikácia pri objednávaní. Navyše poskytujú veľa informáciíí o hubách.
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 7.12.2023
Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu Vladimir. Teší nás, že tento produkt patrí medzi vaše najoblúbenejšie. Poskytovanie detailných informácií o hubách je pre nás dôležité, a sme radi, že vám tieto informácie prispievajú k lepšiemu porozumeniu a využitiu produktu. Ďakujeme za vašu dôveru.
5
SK Avatar autora | 12.11.2023
Čaga tekutý vodný roztok je skvelý. Užívala som ho v doporučenej dávke počas nedávneho onemocnenia covidu a okamžite mi pomohol. Tekuté hlieny sa na druhý deň zastavili a kašeľ sa nedostavil. Behom pár dní som bola v poriadku a zdravá. Čaga mi dodala aj potrebnú energiu.Rozhodne doporučujem. Užívam ju aj naďalej a cítim sa ako vymenená;)
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 13.11.2023
Ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu Slávka. Sme radi, že vám produkt pomohol počas nedávneho onemocnenia. Vaše hodnotenie je pre nás veľmi cenné. Ďakujeme za vaše odporúčanie a prajeme vám veľa zdravia a vitality.
5
MT Avatar autora | 4.11.2023
Zatiaľ veľmi pozitívna skúsenost po cca 10 dňoch už cítim zmenu a úpravu travenia preto som sa rozhodol pokračovať v použivaní a uvidíme aké dalšie výsledky mi prinesie 🙂
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 5.11.2023
Ďakujeme za vašu recenziu Martin Teší nás, že zaznamenávate pozitívne zmeny, a ďakujeme za vašu dôveru v náš produkt. Očakávame s napätím vaše ďalšie postrehy.
5
V Avatar autora | 27.10.2023
Moj najobľúbenejší produkt z vašej ponuky, veľká výhoda že neobsahuje alkohol.
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 31.10.2023
Ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu Vera. Sme radi, že náš produkt sa stal vaším obľúbeným.
5
JK Avatar autora | 18.9.2023
Veľmi, kvapky sú super Objednali sme už druhú dávku Ďakujeme Tiež rýchle dodanie, ekologicky zabalene
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 19.9.2023
Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu Jarmila. Sme veľmi radi, že ste spokojná s našimi kvapkami. Ak budete mať nejaké ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.
5
A Avatar autora | 8.9.2023
Veľmi jednoduché užívanie, produkt som si oblúbil, objednávam pravidelne. Ďakujem
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 17.9.2023
Veľmi si vážime Vašu spätnú väzbu Alexander. Vaša spokojnosť a vernosť sú pre nás veľkým ocenením. Ak budete potrebovať akúkoľvek pomoc neváhajte sa na nás obrátiť.
5
V Avatar autora | 27.7.2023
Skvelý produkt výhodou je že neobsahuje alkohol ako u tinktúr.
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 27.7.2023
Ďakujeme za vašu recenziu Veronika. Veľmi si ceníme vašu spokojnosť s naším produktom.
5
V Avatar autora | 25.6.2023
Čo sa týka dlhodobých výsledkov, vďaka pravidelnému užívaniu tekutého vodného extraktu Čaga som si všimla, že sa mi tvorí menej nových akné a moja pokožka je všeobecne zdravšia. Je to skvelý pocit, keď sa môžem pozerať do zrkadla a vidieť výrazný rozdiel v kvalite svojej pleti. Ďakujem
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 29.6.2023
Je skvelé Vladka, že pravidelné užívanie Čaga extraktu zlepšilo vašu pleť. Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a nesmierne nás teší keď vidíme takéto výsledky :)
5
N Avatar autora | 14.6.2023
Tekutý extrakt som si objednala kvôli môjmu akné, ktorým som trpela. Na akné som skúšala rôzne mastičky, lieky, vodičky, kozmetičky, lekárky, ale nič nezaberalo a moje akné sa stále zhoršovalo a viac zapaľovalo. O Čage som sa dopočula a dočítala, že pomáha odstrániť akné a rôzne kožné problémy. Tekutý extrakt som aplikovala každý večer na poškodenú pokožku po dobu 2 mesiacov.Po 2 mesiacoch sa akné na tvári zredukovalo až úplne vymizlo. Pre mňa to je malý zázrak a odporúčam každému, kto trpí na podobný problém. 🙏
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 27.6.2023
Ďakujeme Nikola za nádhernú recenziu. Sme nadšení, že náš tekutý extrakt čaga bol pre teba riešením, s ktorým si dlhodobo bojovala. Tvoje odporúčanie je veľkým prínosom pre všetkých, ktorí trpia podobnými problémami.
5
EZ Avatar autora | 14.6.2023
Perfektný produkt užívam ho spolu s čaga čajom kvôli akné cca 3 týždne. Akné prestalo byť zapálené, bolestivé a pomaly sa úplne stráca.
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 27.6.2023
Ďakujeme Erik tvoj pozitívny výsledok nás teší a sme veľmi vďační, že si si vybral náš produkt. Želáme ti ďalšie úspechy a spokojnosť v boji proti akné.
5
P Avatar autora | 9.6.2023
S produktom som spokojný užívam ho každé ráno 15 kvapiek,ktoré si dávam do prázdnych kapsúl kedže nemám rád horkastú chuť priatelke to napríklad nevadí čagu zapíja iba vodou objednávame už tretí krát a určite budeme aj znovu za celú jeseň a čast zimy sme zatiaľ nemali ani nádchu začo som neskutočne rád
NR Avatar autora Nicolas Rist (Administrátor) 9.6.2023
Ďakujeme Peter za Vašu recenziu. Teší nás, že Vám kvapky pomohli s Vašim problémom a že ste s dosiahli očakávané výsledky.
5
S Avatar autora | 15.5.2023
Skutočný tekuty extrakt z čagy sibírskej…V minulosti som dostal ako darček niečo čo malo byť “extrakt z čagy sibírskej“ od iného výrobcu no smrdelo to ako ….. o chuti ani nehovorím nakoniec som zistil, že sa jednalo o brezový decht predávaný ako čaga za obrovské peniaze….Preto si pri vybere treba dať pozor za mňa tento produkt je to pravé som spokojný…
NR Avatar autora Nicolas Rist (Administrátor) 9.6.2023
Ďakujeme vám, Števo, za váš ohlas. Mrzí nás, že ste mali negatívne skúsenosti s inými produkty, ale sme radi, že ste našli našu čagu a že ste s ňou spokojný. Súhlasíme, že je veľmi dôležité poznať pôvod a kvalitu výrobkov, a preto sa snažíme o transparentnosť vo všetkých aspektoch našej práce. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: