Garancia Spokojnosti

Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby pre našich zákazníkov a dosiahnuť 100% záruku spokojnosti, pri kúpe našich produktov.

Ak sa stane, že nie ste s nákupom na stránkach royalchaga.sk spokojní,  máte možnosť vrátenia peňazí alebo riešenie Vášho problému.

Tento proces je možný do tridsiatich (30) dní od dátumu nákupu.

Ak máte otázky,  týkajúce sa Vašej objednávky, alebo procesu vrátenia peňazí, kontaktujte nás prosím emailom na info@royalchaga.sk alebo na telefónnom čísle +421 951 634 050 a uveďte svoje Meno, Číslo objednávky a Konkrétny dôvod vašej požiadavky

Po prijatí vašej požiadavky Vás bude kontaktovať člen nášho tímu zo zákazníckej starostlivosti.

Vrátenie peňazí je možné len v prípade zapečatených, neotvorených výrobkov, vrátených do tridsiatich (30) dní od dátumu nákupu.

Prepravné poplatky sa nevracajú a za spätnú dopravu je zodpovedný zákazník. Po prijatí vráteného tovaru prebehne vrátenie peňazí priamo na bankový účet, ktorý si zadáte. Platba obvykle prebehne v priebehu 3 až 5 pracovných dní, odo dňa prijatia oznámenia o vrátení peňazí.

V prípade problémov pri vrátení peňazí, obráťte sa na svoju banku alebo spoločnosť vydávajúcu kreditné karty.

Objednávky zadané na stránke royalchaga.sk sú okamžite spracované a zabalené, s cieľom čo najrýchlejšieho odoslania.

Vzhľadom k tomu, že naše výrobky sú doplnky stravy, vrátený výrobok nedopĺňame ani ďalej nepredávame a nemôžeme prijímať výmeny.

Upozorňujeme, že nákupy uskutočnené na iných webových stránkach a prostredníctvom maloobchodných predajcov (nie priamo na stránke royalchaga.sk) sa riadia pravidlami vrátenia peňazí a vrátenia tovaru danej spoločnosti, v ktorej bol nákup uskutočnený.

Chceme, aby ste boli s našimi službami a výrobkami maximálne spokojní. Preto sme vždy pripravení pomôcť Vám s problémom alebo otázkou, ktorú budete  mať.

Náš zákaznícky servis je pripravený zodpovedať vase otázky prostredníctvom emailu  info@royalchaga.sk  alebo telefonicky, na čísle  +421 951 634 050.

Tieto zásady vrátenia peňazí a výmeny tovaru môžu byť upravené bez predchádzajúceho upozornenia.

Spoločnosť Royal Factory s.r.o. si vyhradzuje právo, určiť výsledok každej žiadosti individuálne.

Upozorňujeme, že akékoľvek podozrenie na podvodnú činnosť,  vylučuje vrátenie peňazí.