Ambasádori

Sme hrdí , že našu značku podporujú výnimoční ľudia, ktorí dosiahli a dosahujú v živote veľké ciele a zároveň motivujú k plneniu snov aj svoje okolie.

Veronika Vadovičová - Ambasádorkoa doplnkov RoyalChaga

VERONIKA VADOVIČOVÁ

Veronika patrí k športovým velikánom. Ako prvá profesionálna športovkyňa z radov slovenských paralympionikov pôsobí v Športovom centre polície Ministerstva vnútra SR. Okrem šiestich medailí z paralympiád je aj viacnásobnou majsterkou sveta a Európy, držiteľkou niekoľkých svetových rekordov.

Okrem troch vysokých škôl už stihla byť aj Slovenkou roka a stretnúť sa s britskou kráľovnou Alžbetou II. počas jej historickej návštevy Slovenska v roku 2008.

Zistiť viac o Veronike Vadovičovej

Eva Murkova

Eva "Čena" Murková

(Majsterka Európy v skoku do diaľky)

Desaťročia trpím na ochorenie psoriázy. Počas tohto dlhého obdobia na zlepšenie môjho stavu som vyskúšala už takmer všetko – mastičky, vodičky, emulzie, bylinky, upravenú stravu, oleje, more. S istotou môžem povedať, že výsledky mojich liečení psoriázy boli iba dočasné. Po čase sa vždy môj problém vrátil. Úplnou náhodou som sa dostala k tekutej ROYAL CHAGE, ktorá mi bola odporučená. Po 3 – 4 dňoch pravidelného vtierania tekutej chagy na problémové miesta (vždy na noc) som evidentne cítila a videla zmeny a procesy, ktoré sa mi diali so psoriázou. Plánujem v tejto liečbe pokračovať dlhodobo a rovnako plánujem vyskúšať všetky produkty Royal Chaga.

Zistiť viac o Eve Murkovej

Tomáš Zigo

Tomáš Zigo

Nemusíte byť ani vrcholový športovec na to, aby ste dokázali povedať, že po náročnom fyzickom výkone si vaše telo žiada viac oddychu. Mnohí majú svoju skúsenosť po turistickom výkone, po výlete na bicykli, či náročnejšom dni v práci. Šport nás jednoducho núti prekonávať samých seba a častokrát siahnuť aj na dno našich síl. Ako vrcholový športovec to poznám veľmi dôverne. Čaga mi pomáha zvládať aj tie najnáročnejšie dni, dodáva mi energiu, urýchľuje moju regeneráciu.

Zistiť viac o Tomášovi Zigovi