Veronika Vadovičová

Veronika Vadovičová - Ambasádorka doplnkov RoyalChaga

„Už ako dieťa ma učili, že prekážky sú na to, aby sa prekonávali“

Veronika Vadovičová

Veronika patrí k športovým velikánom. Ako prvá profesionálna športovkyňa z radov slovenských paralympionikov pôsobí v Športovom centre polície Ministerstva vnútra SR. Okrem šiestich medailí z paralympiád je aj viacnásobnou majsterkou sveta a Európy, držiteľkou niekoľkých svetových rekordov.

Okrem troch vysokých škôl už stihla byť aj Slovenkou roka a stretnúť sa s britskou kráľovnou Alžbetou II. počas jej historickej návštevy Slovenska v roku 2008.

Trnavská rodáčka dlho a tvrdo bojovala, aby sa dostala na pozíciu, na ktorej je dnes.

Veronika Vadovičová - Ambasádorka doplnkov RoyalChaga

Veronika hoci je niekoľkonásobná zlatá olympijská víťazka v streľbe, nikdy nepoznala, aké je to byť zdravá. Narodila sa s rázštepom chrbtice a v prvých rokoch jej detstva bolo otázne, či sa vôbec niekedy postaví. Napriek tomu jej rodičia nikdy nepochybovali o tom, že by mala mať rovnako dobrý život ako zdravé deti a robili pre ňu maximum, aby v živote uspela. A ona uspela a to vo veľkom rozmere.

Dnes čítame články s titulmi:

Jedna medaila za druhou: Dámy a páni, slovenská reprezentantka je na nezastavenie.

Slovenská hviezda už myslí na Paríž.

Opäť medaila z majstrovstiev sveta: Vadovičová pridala do zbierky ďalší cenný kov!

Veronika Vadovičová opäť dominovala: Svetový rekord a titul majsterky sveta!

Treba povedať, že zaslúžene. Vďaka športu precestovala veľa krajín, má veľa zážitkov a je veľkým príkladom. Veronika má srdce na správnom mieste a pochopila, že sami sme si strojcami svojho šťastia a aj to známe baťovské: Môžeme všetko, čo chceme!

Veronika Vadovičová - Ambasádorka doplnkov RoyalChaga

Ak sa Veroniky opýtate aký je jej recept na úspech, odpovie:

„Záleží na tom, čo považujete za úspech. Pre mňa je ním všetko, čo sa vydarí a zanechá vo mne spomienku. Všetko, do čoho som vložila energiu a čo poteší mňa a iných. Ak idete do niečoho s presvedčením, so snahou, s dobrým úmyslom a stoja za vami dobrí ľudia, je úspech zaručený“.

A aké ciele sú pre Veroniku dôležité?

„Chcem stále prekonávať samu seba. Robiť šport na sto percent, dobre reprezentovať našu krajinu a byť príkladom pre ľudí s podobným osudom“.

Úspechy Veroniky si môžete pozrieť tu: Veronika úspechy

Veronika Vadovičová - Ambasádorka doplnkov RoyalChaga

Veronika sa s nami podelila aj o svoje skúsenosti s doplnkami RoyalChaga:

Čaga - Nový spoločník pre mňa

Ako výkonnostná športovkyňa potrebujem, aby moje zdravie a trávenie boli v poriadku, pretože sú kľúčovými faktormi pre moje športové výkony.

S Čagou som zaznamenala pozoruhodné zlepšenie na viacerých frontoch.

Prvým ohromujúcim benefitom je rýchla zmena v mojom trávení. Pred začatím užívania som mala občasné ťažkosti a problémy s trávením, čo mi často bránilo dosiahnuť optimálnu pohodu pre svoj výkon. Pritom pocit pohody a koncentrácie veľmi dôležitý.

Po začatí užívania som si všimla, že moje tráviace problémy sa postupne stali minulosťou. Môj žalúdok je teraz v dokonalejšom stave, čo je pre moje športové úsilie neoceniteľné.

Čaga mi tiež pomohla dosiahnuť vyššiu úroveň energie a vitality. Cítim sa pripravená na tréning.

Môžem doplnky RoyalChaga vrelo odporučiť každému, či už ste výkonnostný športovec, alebo len hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje trávenie a zvýšiť energiu a posilniť imunitu.

S Čagou som zaznamenala pozitívne výsledky a teraz je neodmysliteľnou súčasťou môjho denného tréningového režimu.

Ďakujem RoyalChaga a teším sa na spoločnú spoluprácu.