Čaga Práškový Extrakt 90g

Kód: 8588008838013
€49,90
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

Objavte tajomstvo starých liečiteľov.

Vsaďte na prírodnú silu Čagy Sibírskej prezývanej tiež "Kráľovná Húb" a vyzbrojte sa tak potrebnou dávkou vitamínov, minerálov a antioxidantov na celý deň.

Zažite pocit Zdravia, Pohody a Vitality s Čagou Sibírskou vo forme čistého práškového extraktu pre jednoduché a rýchle použitie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Čo je Čaga Sibírska a prečo by ste jej mali venovať pozornosť?

Čaga Sibírska, tiež známa ako "Kráľovná húb", je považovaná za jednu z najužitočnejších húb v Tradičnej Čínskej a Sibírskej Medicíne. Ide o parazitickú hubu, ktorá rastie najmä na brezových stromoch. Z nich čerpá živiny a ukladá ich vo svojej Plodnici až kým svojho hostiteľa nezabije. Vyznačuje sa vysokým obsahom Betulínu, Melanínu a Antioxidantov, ktoré sú pre telo veľmi prospešné. Je tiež bohatá na vitamíny a minerály, ktoré podporujú celkové zdravie organizmu.

 

Čaga Sibírska ako Superpotravina

S obsahom viac ako 215 výživných látok a fotochemikálií sa Čaga Sibírska nepochybne radí medzi superpotraviny. 

Jednou z najdôležitejších zložiek Čagy je Betulín, ktorý sa v nej vyskytuje vo väčšom množstve, ako v akejkoľvek inej rastline či hube.

Okrem toho obsahuje polysacharidy, najmä Beta-Glukány, ktorým sa všeobecne pripisuje podpora imunitného systému a stimulácia tvorby proteínov.

Čaga tiež obsahuje množstvo antioxidantov, ako napríklad Superoxid Dismutázu (SOD).

Vitamíny a Minerály v Čage vrátane vitamínu C, D, B2, B3, draslíka, mangánu a železa prispievajú k zdraviu a celkovej vitalite organizmu.

Čaga tiež obsahuje látky ako sú Steroly, Saponíny a Melanín.

Z tohto dôvodu je Čaga Sibírska stále populárnejšia ako alternatíva pre všetkých, ktorí veria v Silu a Múdrosť prírody, ktorá už milióny rokov, tvorí svoje dokonalé dielo okolo nás.

CHAGA SIBÍRSKA EXTRAKT
Chaga-powder-1080x1080-02

Silný Adaptogén

Čaga sa vďaka svojmu bioaktívnemu zloženiu radí medzi adaptogény. Tie pomáhajú organizmu prispôsobiť sa stresovým situáciám a udržať jeho funkcie v rovnováhe, čo vedie k množstvu benefitov.

Fungovanie adaptogénov v organizme je podobné fungovaniu termostatu v dome - ak je príliš chladno, termostat zvyšuje teplotu a ak je príliš horúco, termostat ju znižuje, aby udržal v dome stabilnú teplotu. 

 

V hodnotení ORAC jasný víťaz.

ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je vedecká metóda pomocou, ktorej možno merať antioxidačné pôsobenie určitých potravín.

ORAC test dokáže zistiť akým spôsobom potravina dokaže pohlcovať 5 hlavných kyslíkových radikálov v ľudskom organizme.

Čím je hodnota ORAC vyššia tým je potravina lepšia vo svojom antioxidačnom pôsobení v tele.

Čaga sa v tomto teste radí na vrchol rebríčku.

 

Hodnota orac

Kvalita

Výber kvalitnej suroviny je základ

Sústredíme sa na každý detail. Základ tvorí výber správnej suroviny, ktorá je dušou celého produktu.

 • Naša Čaga pochádza z ekologicky čistého prostredia, kde voľne rastie v divočine

 • Získava sa iba z brezových stromov vo veku 15-20 rokov pre maximálny obsah účinných látok

 • Je zbieraná iba ručne pre udržanie zdravia stromov a pre zachovanie trvalých populácií Čagy v prírode

 • Vyberáme len najtvrdšie, najtmavšie a najzrelejšie kúsky pre najväčšiu koncentráciu účinných látok

 • Zdravie je pre nás na prvom mieste a preto je každý kúsok Čagy poctivo kontrolovaný a dôkladne ošetrený.

Proces výroby od zberu až k Vám domov

Pri výrobe našich extraktov sa venujeme každému kroku s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, pretože každý krok má svoj nepostradateľný význam.

 • Zber vo voľnej prírode - Našu Čagu Sibírsku získavame šetrným spôsobom z brezových stromov starých 15 až 20 rokov, ktoré rastú v prírodnom prostredí bez použitia pesticídov a chemických látok.
 • Čistenie - Po zbere sa surová Čaga ošetrí a dôkladne vyčistí. Používame špeciálne technológie, ktoré odstraňujú nečistoty z povrchu Čagy, pričom zároveň zachovávame jej prírodné zloženie a účinnosť.
 • Sušenie - Po dôkladnom čistení Čagu šetrne sušíme pri nízkej teplote, aby sme zachovali všetky cenné zložky, ktoré obsahuje.
 • Extrakcia – Finálna extrakcia zohráva pri výrobe kľúčovú úlohu. S použitím najmodernejších technológií získavame Extrakt, ktorý si zachováva všetky prospešné zložky a vlastnosti Čagy.
 • Laboratórne testy - Následne Čaga prechádza dôkladnými laboratórnymi testami, aby sme vám mohli garantovať jej kvalitu a bezpečnosť. Každá dávka je testovaná a certifikovaná na prítomnosť mikroorganizmov, ťažkých kovov a ostatných nežiaducich látok.
 • Balenie - Finálny produkt je starostlivo zabalený v certifikovanej baliarni potravín s maximálnymi hygienickými požiadavkami a pripravený pre doručenie a užívanie, aby ste si mohli plne vychutnať jeho prírodné zloženie a kvalitu bez obáv.

 

Sprcovanie Čagy

Biohacking

Pre koho je Čaga Sibírska vhodná?

Extrakt z Čagy Sibírskej je vhodný pre ľudí, ktorí:

 • Hľadajú prírodné spôsoby, ako udržať svoju pohodu a vitalitu.
 • Optimalizujú svoje zdravie a vitalitu pomocou alternatívnych spôsobov - Biohacking
 • Zažívajú dlhodobý stres alebo sa snažia zvládnuť chronické problémy.
 • Chcú sa chrániť pred negatívnymi vplyvmi prostredia.
 • Potrebujú podporu pre prirodzenú obranyschopnosť tela a zvýšenie jeho odolnosti proti každodennému stresu.
 • Chcú chrániť svoje bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov vďaka vysokému obsahu antioxidantov.
 • Potrebujú zlepšenie regenerácie po náročnom fyzickom alebo psychickom výkone.

Čaga Extrakt vo forme prášku

Práškový extrakt z Čagy Sibírskej je prírodný produkt, ktorý obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a polysacharidov. Ide o veľmi praktickú a jednoduchú formu, ktorá sa môžete pridať do Vášho obľúbeného nápoja či receptu čo zaručí jednoduché a praktické užívanie. Extrak je tiež možné naplniť do prázdnych kapsúl.

 • Prírodný produkt - Čistý 100% extrakt z Čagy Sibírskej bez pridania balastných látok, škrobu, mycélia a ďalśích látok, ktoré v extrakte nemajú čo hladať.

 • Množstvo využití - Práškový extrakt sa môže ľahko pridať do smoothies, kávy, džúsov alebo iných nápojov či do rôznych jedál.

  Koncentrácia účinných látok - Práškový extrakt je vysoko koncentrovaný čo zaručuje veľký obsah účinných látok.

 • Vhodné na cestovanie - Jednoduchosť a praktickosť prášového extraktu z neho robí ideálny doplnok pre každého kto sa chce cítiť stále fit a plný energie aj na cestách.

 • Vhodná pre vegetariánov a vegánov: Práškový extrakt je vyrobený čisto z Čagy Sibírskej a neobsahuje žiadne živočíšne zložky.

 

Chaga-powder-1080x1080-03

Vezmite svoj život do vlastných rúk

Ak chcete zlepšiť svoju vitalitu a životnú silu, Čaga práškový extrakt je presne pre vás. Nečakajte, že sa veci zlepšia samé od seba. Vezmite svoj život do vlastných rúk a spravte pre seba to najlepšie, čo môžete.

Objednajte si Čaga práškový extrakt ešte dnes a urobte tak prvý krok na ceste k zdravému životnému štýlu.

Náš tip: Pre lepšiu vstrebateľnosť účinných látok sa pri užívaní vitálnych húb odporúča zvýšiť príjem Vitamínu C. Odporúčame Vám Lipozomálny vitamín C, ktorého vstrebateľnosť je až 95% oproti bežnej forme vitamínu C ktorá má vstrebateľnosť 7-8%.

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Uschovávajte v suchu, mimo dosah detí. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 3 rokov. Produkt neobsahuje kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky, ľudia so zdravotnými problémami užívanie konzultujú s lekárom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čaga
? Bežná dávka: 1g prášku denne
? Zvýšená dávka: 2-3g prášku denne
? Balenie: Čistá hmotnosť 90g
? Zloženie: Extrakt z plodince Čagy sibírskej (Inonotus Oliquus)
? Chromogénny komplex: Nie je nižší ako 50%
Polysacharidy: Min. 30%
Triterpény: Min. 4%
? Krajina pôvodu: Rusko
Dátum spotreby: Viď. obal
? Skladovanie: Viď. nápoveda
Laboratórne testované: Áno

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Z Avatar autora | 10.7.2023
Kvalitný produkt vysoký chromogénny komplex odporúčam
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 11.7.2023
Ďakujeme za vaše odporúčanie a pozitívne slová o našom produkte. Sme veľmi radi, že ste ocenili jeho kvalitu. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá
5
J Avatar autora | 27.6.2023
Veľmi kvalitný produkt a navyše pri objednaní mi prišiel krásne zabalený balík spolu s malým prekvapením ktorý som vôbec nečakala. Profesionálny prístup !
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 29.6.2023
Ďakujeme vám za vašu recenziu. Sme radi, že balík Vás príjemné prekvapil. Profesionálny prístup je pre nás veľmi dôležitý.
5
LO Avatar autora | 14.6.2023
Chcel by som Vám veľmi pekne poďakovať aspoň takouto formou!! Dlhú dobu som mal chronické problémy s trávením (nafukovanie,plynatosť,kŕče a pod.) osobne som to moc neriešil alebo skor nebral ako vážny problém až ma môj známi upozornil že ak to nebudem riešiť môže sa to časom zhoršiť čo ma vylakalo. Poradil mi že čaga by mi mohla pomôcť s týmto problémom a aj tak bolo. Trávenie sa zlepšuje upravil som si aj stravu ako ste mi poradili viac sa hýbem a citim sa skvelo.
MK Avatar autora Marek Krajčovič (Administrátor) 27.6.2023
Ďakujeme za vašu vďačnú recenziu. Potešilo nás, že vám produkt pomohol s chronickými problémami s trávením a že ste videli zlepšenie po užívaní čagy. Ďakujeme za spätnú väzbu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: